DARJAN

Nasza firma od 25 lat zajmuje się produkcją, dostarczeniem i montażem: pawilonów, portierni, kontenerów oraz innych prefabrykowanych obiektów w tym obiektów specjalnych na zamówienie. Zajmujemy się również dostarczeniem i montażem obiektów tymczasowych na różne wydarzenia. Wybierając firmę DAR-JAN S.C mają Państwo pewność że wykonane obiekty będą solidne, bezpieczne i zgodne z prawem.

DAR-JAN S.C od 25lat

Korzystając z usług firmy z 25 letnim doświadczeniem mają Państwo pewność iż przy realizacji Państwa zleceń będą pracować tylko doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy. Co w połączeniu z wysoką jakością materiałów gwarantuje iż konstrukcja będzie bezpieczna, solidna i służyć wiele lat.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju

Podejmujemy się zarówno małych i prostych zleceń jak i dużych niestandardowych zamówień na terenie całego kraju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz obejmujemy go pełnym wsparciem na każdym etapie realizacji zlecenia. Wykonany produkt dostarczymy i zbudujemy u klienta w dowolnym miejscu na terenie całej polski.

Bezpieczeństwo

Obiekty dostarczane przez naszą firmę są wykonane z bezpiecznych materiałów które spełniają obowiązujące standardy przeciwpożarowe. W naszych konstrukcja stosujemy solidne łączenia i mocowania które są odporne na duże obciążenia. Nasze obiekty spełniają normy higieniczne oraz są zgodne z obecnie obowiązującymi wymogami budowlanymi co jest potwierdzone licznymi certyfikatami i klasyfikacjami.